wrapper

 

سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان همدان

 

مدیر سرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت در سال 1400 مبلغ 138 میلیارد تومان برای احیا واحد های تولیدی که نیاز به سرمایه گذاری دارند از طریق وزارت جهاد کشاورزی تسهیلات تخصیص داده شده است و اولویت با واحد هایی است که 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارند و زود تر به بهره برداری می رسند و ایجاد اشتغال می کنند . اولویت دوم با زنجیره های تولید تا مرحله فراوری است سپس نوبت  گلخانه ها است.                     
 
 
   احد ظفری بیان کرد این  تسهیلات 70  درصد بصورت ثابت و 30 درصد سرمایه در گردش است  .و واحد هایی که به 70 درصد پیشرفت فیزیکی رسیده اند می توانند از هر دو طرح استفاده کنند .
او تصریح کرد سهم اشتغال استان در بخش کشاورزی 2689 نفر بوده است که 91 درصد از تعهد انجام شده و انتظار می رود با توجه به تسهیلاتی که از محل رونق تولید به استان همدان و سازمان جهاد کشاورزی تخصیص پیدا می کند بصورت 100 درصد انجام شود.                                                    
ظفری گفت :مبلغ تسهیلات پرداختی به نوع فعالیت تولیدی بستگی دارد و سقف مشخصی ندارد .متقاضیان باید پرونده های خود را در مدیریت شهرستان ها تشکیل دهند بعد از تکمیل به مدیریت سرمایه گذاری سازمان  ارسال گردد. این مقام مسئول ابراز کرد انشاالله تا پایان سال اعتبارات جذب می شود .

مدیر سرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی گفت 24 واحد تولیدی که بخاطر کرونا و مخاطرات بخش کشاورزی از چرخه تولید خارج شده بودندبا تسهیلاتی که بعنوان سرمایه در چرخش در اختیارشان قرار گرفت  به فعالیت خود بازگشتند.این واحد ها همه بخش ها را شامل می شد اما عمدتا ً صنایع تبدیلی بودند .

تماس با سازمان

 نشانی : همدان-چهارراه شریعتی، ابتدای بلوار خواجه رشید، سمت چپ
کدپستی : 6516673419
تلفن تماس : 08132531496
شماره فکس : 08132531495

 

شعار سال

 

 

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.