wrapper

جدیدترین خبرها

 

 یکشنبه, 02 11 1401

اطلاعیه مشترک شماره 4 کمیته اجرایی و هیأت نظارت مرکزی

موضوع: ممنوع بودن ثبت نام يا تمديد عضويت به صورت گروهي

 

در راستای نظارت بر حسن برگزاري ششمین دوره انتخابات شوراهای استانی و شورای مرکزی و ابلاغ بخشنامه مربوطه؛ هرگونه ثبت نام يا تمديد عضويت اعضاي سازمان به صورت گروهي توسط كاركنان، عوامل واحدهاي اجرايي و اعضاي سازمان، ممنوع می باشد.

از مصادیق ثبت نام و تمدید عضویت گروهی، پرداخت خدمات مرتبط از طریق یک شماره کارت و حساب بانکی و یا انجام فرآیند آن از یک شماره IP و یا یک سیستم رایانه ای است.

بدیهی است، در صورت مشاهده و یا دریافت گزارش، با مرتكبين موضوع، مطابق تبصره ۱ بند ۳ ماده (۴) دستورالعمل ششمين دوره انتخابات، برخورد خواهد شد.

ضمنا، بر اساس بند 7 ماده (1) دستورالعمل ششمين دوره انتخابات، عضو واجد شرایط برای شرکت در انتخابات، باید نسبت به تمدید عضویت حداکثر تا 48 ساعت قبل از شروع برگزاری انتخابات و رأی گیری (22/02/1402) اقدام نماید.

 

مشاهده اطلاعیه

شنبه, 01 11 1401

 

اطلاعیه مشترک شماره 3 کمیته اجرایی و هیأت نظارت مرکزی

ممنوعیت انجام امور با ماهیت تبلیغاتی

 

  • روسای سازمان استان، اعضای شورای مرکزی و استانی فعلی متقاضی عضویت در شورای استان مجاز به استفاده از امکانات سازمان برای فعالیت و انجام امور با ماهیت تبلیغات نمی باشند.
  • انجـام امور جـاری سـازمان نظیر شـرکت در جلسات رسمـی سـازمان مجاز می باشند.
  • روسای سازمان استان، اعضای شورای مرکزی و شوراهای استانی فعلی متقاضی عضویت در شورای استان مجاز به انجام مصاحبه و انتشار آن در نشریات سازمان (چاپی و الکترونیکی)، شبکه های اجتماعی و پایگاه اطلاع رسانی سازمان و استان نمی باشند.
  • رعایت موارد فوق از زمان ابلاغ دستورالعمل ششمین دوره انتخابات شوراهای استانی و شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی و اصلاحیه آن (25/10/1401) می باشد و انتظار می رود مشمولین بندهای فوق، اهتمام لازم را در اجرای آنها به کار بندند.
  • ضمنا اعضای محترم سازمان می توانند در صورت مشاهده مصادیق تخلف بندهای فوق، موارد را به دبیرخانه کمیته های اجرایی استان یا مرکزی اعلام نمایند.

 

مشاهده اطلاعیه

 چهارشنبه, 28 10 1401

اطلاعیه مشترک شماره 2 کمیته اجرایی و هیأت نظارت مرکزی

موضوع: احراز هویت و ثبت شماره تلفن همراه در سامانه سانکا

 

 

با توجه به این که شرط لازم برای شرکت در مجمع عمومی (برگزاری انتخابات)، تکمیل فرآیند عضویت در سامانه سانکا می باشد، بر این اساس پرداخت حق عضویت و نیز ثبت تلفن همراه تحت مالکیت عضو، از الزامات تکمیل فرآیند عضویت و و احراز هویت عضو در سامانه بوده و تمامی اعضای سازمان بایستی با مراجعه به سامانه سانکا، نسبت به احراز مالکیت تلفن همراه خود اقدام نمایند.

بدیهی است اعضای سازمان بدون احراز هویت و ثبت شماره تلفن همراه تحت مالکیت خود در سامانه سانکا، امکان شرکت در ششمین دوره انتخابات را نخواهند داشت.

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه مشترک شماره 1 کمیته اجرایی و هیأت نظارت مرکزی

موضوع: برنامه زمان بندی انتخابات

 

با عنایت به ابلاغ اصلاحیه دستورالعمل ششمین دوره انتخابات شوراهای استانی و شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، برنامه زمان بندی انتخابات به شرح ذیل اعلام می گردد:

لازم به ذکر است، تمامی فرآیند ثبت نام، بارگذاری مدارک و اعلام شرایط داوطلبان، به صورت الکترونیکی و در سامانه سانکا به آدرس www.sanka.agrieng.org انجام خواهد شد.

 

مشاهده برنامه زمان بندی ششمین دوره انتخابات

چهارشنبه, 28 10 1401

دسترسی آزاد و آسان به تمامی آمار و اطلاعات سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی از طریق:

پایگاه اطلاعات فنی و مهندسی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی

ارائه اطلاعات برخط، شفافیت اطلاعاتی، ارائه اطلاعات در لایه های مختلف و کارکرد چندجانبه از مزیت های این پایگاه و بستر اطلاعات فنی و تخصصی می باشد.

لینک دسترسی مستقیم:
www.agrieng.org/information

دوشنبه, 26 10 1401

سلاجقه رئیس سازمان حفاظت محیط زیست:

اجرای قانون هوای پاک در سال آینده شتاب می‌گیرد

 

در لایحه بودجه سال آینده با توجه به تاکید رئیس جمهور، ۲۰ درصد عوارض سبز برای مقابله با آلودگی هوا به محیط زیست اختصاص یافته است.

به زودی اطلاعات سامانه نظارت بر اجرای قانون هوای پاک از طریق پورتال سازمان حفاظت محیط زیست در دسترس عموم مردم قرار خواهد گرفت.

صندوق ملی محیط زیست وظیفه ارایه وام و اعطای تسهیلات به مجریان قانون هوای پاک، صنایع و شهرداری ها برای خرید و نوسازی تجهیزات مورد نیازشان را بر عهده دارد. از جمله اقدامات موثر این صندوق در یک سال گذشته، اعطای وام ۵۰ میلیون تومانی برای نوسازی ۶۰۰ تاکسی فرسوده شهر تبریز بوده است که این طرح به صورت پایلوت در حال اجرا است.

از آنجایی که راه حل اصلی کاهش آلودگی هوا، مشارکت مردمی و افزایش هماهنگی بین بخشی است، نام گذاری روز هوای پاک از گذشته تا کنون، عامل مهمی در ایجاد مشارکت مردمی و هماهنگی بین بخشی برای مقابله با آلودگی هوا بوده است.

به مناسبت هفته هوای پاک و بزرگداشت مقام زن و روز مادر، بازدید از موزه های تاریخ طبیعی وابسته به سازمان حفاظت محیط زیست در این هفته در ۳۱ استان کشور رایگان است.

تکمیل و توسعه شبکه ایستگاه های پایش کیفی هوا در راستای تعهدات مصوبات سفرهای استانی ریاست جمهوری در دست اقدام است و تخصیص های متناسب برای استان‌های موضوع مصوبات در نظرگرفته شده و به زودی موضوع اجرایی می‌شود. در این ارتباط، خرید تجهیزات داخل واجد استاندارد نیز در دستور کار قرار دارد.

یکهزار میلیارد تومان منابع برای کمک به صندوق ملی محیط زیست، تامین تجهیزات محیط‌بانی و... در نظر گرفته شده است.

برای گسترش اقتصاد سبز توجه به مواردی چون توسعه صنایع کم کربن، راه اندازی بورس تجارت کربن، گسترش انرژی های پاک، مدیریت پسماندها، اصلاح الگوی تولید در بخش های مختلف اقتصادی، توسعه حمل و نقل سبز و غیرفسیلی از جمله برقی و نیز ترویج استفاده از حمل و نقل عمومی به ویژه در کلانشهرها الزامی است.

 شنبه, 17 10 1401

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور:

اجرای عدالت و افزایش شفافیت و بهره مندان ارجاع کار از طریق اجرای کامل ارجاع کار هوشمند تحقق می یابد

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور گفت: اجرای عدالت و افزایش شفافیت و بهره مندان ارجاع کار از طریق اجرای کامل ارجاع کار هوشمند تحقق می یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنم، شاهرخ رمضان نژاد با تأکید بر اجرای ارجاع کار هوشمند اظهار داشت: سیاست سازمان مرکزی در راستای هوشمندسازی ارجاع کار کارشناسی این است که با اجرای این سیاست، بهره مندان از ارجاع کار و به تبع آن رضایتمندی اعضای و ذینفعان سازمان را افزایش دهد.

رییس سازمان مرکزی تصریح کرد: شفافیت در انجام امور، مطمئنا بهبود کارآیی و کیفیت در انجام وظایف قانونی را به دنبال خواهد داشت.

گفتنی است سازمان مرکزی ارجاع کار هوشمند را از شهریور ماه سالجاری در دستور کار قرار داده که نتایج آن را نیز به تفصیل در پایگاه اطلاعات فنی و مهندسی (تحت عنوان؛ امور ارجاع صدور مجوزها و تفاهم های استانی)، منتشر نموده است که در دسترس عموم ذینفعان می باشد.

یکشنبه, 18 10 1401

با حضور ۴۳۰ شرکت داخلی و خارجی برگزار می شود:

نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات کشاورزی، نهاده‌ها، سیستم‌های نوین آبیاری و کشت‌های گلخانه‌ای

بیش از ۴۳۰ شرکت داخلی و خارجی در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات کشاورزی، نهاده‌ها، سیستم‌های نوین آبیاری و کشت گلخانه‌ای از ۱۹ تا ۲۲ دی ماه محصولات و دستاوردهای خود را در معرض دید تولید کنندگان و علاقه‌مندان قرار می‌دهند.

در این نمایشگاه شرکت‌هایی از کشورهای هند، چین و اسپانیا محصولات جدید خود را به معرض نمایش می‌گذارند.

در مجموع ۳۰ شرکت دانش‌بنیان، استارتاپ و شرکت‌هایی که در زمینه هوشمندسازی فعالیت می‌کنند در این نمایشگاه در سالن شماره ۶ شرکت می‌کنند.

این نمایشگاه با هدف توسعه تجارت، تعاملات، معرفی محصولات جدید و انتقال دانش جدید و نوآوری شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار می‌شود.

شایان ذکر است ساعت بازدید از این نمایشگاه، از ساعت ۹ لغایت ۱۵ می باشد.

وزیر جهاد کشاورزی:

وظیفه قرارگاه امنیت غذایی هماهنگی دستگاه‌های متولی امر تنظیم بازار محصولات کشاورزی است

وزیر جهاد کشاورزی گفت: وظیفه قرارگاه امنیت غذایی هماهنگی دستگاه‌های متولی امر تنظیم بازار محصولات کشاورزی است.

وزیر جهاد کشاورزی گفت: در توزیع گوشت در سامانه ستکاوا شفافیت قیمت داشته باشید و از رسانه برای اطلاع‌رسانی در این زمینه کمک بگیرید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، صبح امروز جلسه قرارگاه امنیت غذایی به ریاست سید جواد ساداتی‌نژاد وزیر جهاد کشاورزی و با حضور معاونین وزیر، روسای سازمان‌ها و مسوولان ذی‌ربط در وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد.

در این جلسه، سیدجواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی، بر تولید قراردادی گوشت قرمز تاکید کرد.

ساداتی‌نژاد، شرکت پشتیبانی امور دام کشور را موظف به حمایت از تولید قراردادی گوشت قرمز در کشور دانست و گفت: این شرکت باید از تولید قراردادی گوشت قرمز حمایت کرده و در تامین تسهیلات و اجرای طرح با معاونت امور دام وزارتخانه همکاری کند.

وزیر جهاد کشاورزی عنوان کرد: بازرگانی داخلی وزارت جهاد کشاورزی باید تسلط کامل بر بازار و تولید داشته باشد تا کشور دچار کمبود و بیش‌بود نشود لذا تنظیم بازار داخلی بر عهده این بخش است.

وی در رابطه با توزیع گوشت قرمز در سامانه ستکاوا گفت: در توزیع گوشت در سامانه ستکاوا شفافیت قیمت داشته باشید و از رسانه برای اطلاع‌رسانی در این زمینه کمک بگیرید.

ساداتی‌نژاد در پایان تصریح کرد: تنظیم بازار گوشت قرمز و مرغ به اتحادیه‌ها واگذار شده است و امیدواریم اتحادیه‌ها و تشکل‌ها با حمایت وزارت جهاد کشاورزی در زمینه خرید، ذخیره‌سازی و صادرات گوشت مرغ موفق عمل کنند.

 یکشنبه, 18 10 1401

از ۲۰-۲۲ دی ماه سالجاری برگزار می شود:

بزرگترین رویداد صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان کشور (Iran FeedExpo 2023)

 

بزرگترین رویداد صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان کشور موسوم به Iran FeedExpo 2023 در تاریخ ۲۰-۲۲ دی ماه سال‌جاری برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنم به نقل از اگنا، ستاد برگزاری نمایشگاه ایران فیداکسپو تاریخ برگزاری هفتمین دوره این رویداد را ۲۰-۲۲ دی ماه سال ۱۴۰۱ اعلام نمود.

بنا بر این گزارش، طی سنوات گذشته فیداکسپو با حضور شرکت های بزرگ و معتبر در زمینه های مختلف خوراک اعم از واردکنندگان نهاده، ریز مغذی ها، ویتامین ها، تولید کنندگان ماشین آلات و تجهیزات، شرکتهای توزیع کننده، کارخانجات معتبر تولیدکننده خوراک دام، طیور و آبزیان و همچنین تشکل های بزرگ بخش دام و طیور و سازمانها و ارگانهای دولتی می باشد.

این رویداد‌ از تاریخ ۲۰-۲۲ دی ماه در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو تهران برگزار خواهد شد.

صفحه1 از76

آمار بازدید

امروز548
دیروز397

اطلاعات دستگاه شما

  • آی پی 18.232.179.5
  • مرورگر Unknown
  • نگارش

آرشیو اخبار وب سایت قبلی سازمان

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.