wrapper

جدیدترین خبرها

 

سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی همدان

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of Hamedan

"سال رونق تولید"

 

رییس سازمان مرکزی گفت: کسب مهارت پیش نیاز اشتعال مهندسین است و مراکز مهارت آموزی و توان افزایی همکار سازمان نظام مهندسی با مشارکت در اجرای برنامه های مهارت آموزی، به اشتغال مهندسین کشاورزی و مهمترین نیاز اجتماعی کمک می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مرکزی شاهرخ رمضان نژاد در ارتباط تصویری و بر خط با برخی مراکز خدمات فنی و تخصصی کشاورزی استان کرمانشاه گفت: سازمان نظام مهندسی به عنوان یک سازمان دانشی و مردمی، در این دوره خود را در قبال جامعه کشاورزی و کشاورزان وظیفه مند دانسته و برنامه ها و سیاست های خود را با تغییر رویکرد، در پاسخ به این سئوال که سازمان نظام مهندسی کشاورزی و متخصصان عضو آن، برای کشاورزان و کشاورزی چه برنامه ای دارد، طراحی و تدوین شده است.

وی افزود: مهمترین وظیفه سازمان، مهندسی سازی فرآیند تولید محصولات کشاورزی و جاری کردن مجموعه علوم، موازین، معیارها و مقررات فنی و تخصصی در محیط های کشاورزی می‌باشد.

رمضان نژاد اظهار داشت: عدم انسجام و اتحاد فعالین و شاغلین کشاورزی از مشکلات مهم بخش بوده و لذا مهندسی سازی اجتماعی و همچنین پیوند بین مهندسین و بهره برداران از اولویت‌ها و برنامه‌های سازمان در این دوره می باشد.

رییس سازمان مرکزی تصریح کرد: برای رسیدن به یک نهاد اقتصادی قوی، توجه به مـــقوله مهندسی ســـازی اجتماعی ضروری است چرا که فرهنگ سایش و کاهش در بخش کشاورزی به مراتب بیشتر از افزایش ها و هم افزایی ها است که از طریق مهندسی سازی اجتماعی می توان به این مشکل فائق آمد.

وی گفت: دانش گستری در محیط های تولید و فراهم آوردن زمینه کاربرد نهاده دانش در فرآیند تولید محصولات کشاورزی اصلی ترین رسالت سازمان نظام مهندسی می باشد.

رمضان نژاد بیان داشت: سازمان نظام مهندسی با الهام از بیانیه گام دوم انقلاب مبنی بر مردمی کردن امور،  با استفاده حداکثری از ظرفیت‌های مردمی، نهادسازی لازم برای انتقال دانش به محیط های کشاورزی را فراهم کرده است.

رییس سازمان مرکزی  گفت: توسعه مناسبات جدید در کشاورزی از جمله "اشتغال دانش مزد محوری" و "سهم بری دانش از تولید" از اولویت های سازمان در عرصه کشاورزی است و برای نخستین بار تلاش شده تا قرارداد"سهم بری دانش از تولید" را در بستر کشاورزی محقق نماییم.

وی اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی به عنوان یک تسهیلگر، سازمان فروش دانش تولید شده توسط واحدهای تولیدی و دانش‌بنیان بوده و مراکز خدمات کشاورزی غیر دولتی نیز عاملین فروش این نهاده دانش تولیدی می باشند.

تماس با سازمان

نشانی : همدان-چهارراه شریعتی، ابتدای بلوار خواجه رشید، سمت چپ
کدپستی : 6516673419
تلفن تماس : 08132531496
شماره فکس : 08132531495

آمار بازدید

امروز8
دیروز250

اطلاعات دستگاه شما

  • آی پی 3.230.154.129
  • مرورگر Unknown
  • نگارش

گالری تصاویر

آرشیو اخبار وب سایت قبلی سازمان

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.