wrapper

جدیدترین خبرها

 

سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی همدان

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of Hamedan

"سال رونق تولید"

 

رییس سازمان مرکزی در بازدید از واحدهای تولیدی جنوب کرمان:
یکی از مسائل اساسی در توسعه بخش کشاورزی ارتقای نفوذ دانش و فناوری های جدید است

رییس سازمان مرکزی گفت: یکی از مسائل اساسی که می تواند در توسعه بخش کشاورزی موثر باشد، کمک به نفوذ دانش و فناوری های جدید در حوزه کشاورزی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنم، شاهرخ رمضان نژاد که رییس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی را در سفر به جنوب کرمان همراهی می کرد، در بازدید از واحدهای تولیدی این منطقه، در جمع اصحاب رسانه گفت:
در موضوع ارتقای نفوذ دانش و فناوری های جدید در بخش کشاورزی، نقش مهندسین و کارشناسان کشاورزی بسیار برجسته است. وی افزود: آن ها می توانند آخرین دانش و فناوری های جدید را که حاصل تلاش محققین است، به مزارع و عرصه های تولید انتقال داده و موجب افزایش عملکرد و بهره وری در واحدهای تولیدی شوند.
وی اظهار داشت: جیرفت یکی از قطب های اصلی کشاورزی ایران می باشد که ظرفیت های بسیار بالایی برای توسعه دارد.
رمضان نژاد تصریح کرد: طی سال اخیر درکنار ظرفیت های طبیعی منطقه، به واسطه فناوری های جدید شاهد افزایش عملکرد و بهره وری در این منطقه می باشیم.
رییس سازمان مرکزی گفت: مجتمع های بزرگ گلخانه ای در این منطقه با صادرات محصولات خود به کشور روسیه، موجب اشتغال زایی و ارزآوری قابل توجهی به داخل کشور شده است.
شایان ذکر است در جریان سفر رییس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی که برخی از اعضای کمیسیون، ریس سازمان مرکزی و برخی معاونین و مدیران کل وزارت جهادکشاورزی وی را همراهی می کردند، از پایانه های صادراتی محصولات کشاورزی و مجتمع سردخانه ای شاداب، مجتمع بزرگ گلخانه ای، مزارع سیب زمینی و پیاز و باغات مرکبات شرکت سهامی کشت و صنعت جیرفت، مجتمع غذایی نیلی، صنایع فرآوری محصولات کشاورزی، مزرعه نمونه در شهرستان عنبرآباد و مزارع مکانیزه گندم در شهرستان رودبار، مجتمع بزرگ دامپروری بز مو سیاه، طرح بزرگ آبخیزداری در شهرستان قلعه گنجو مجتمع بزرگ گلخانه ای و صادرکننده محصولات آن در شهرستان منوجان ، بازدید به عمل آمد.

تماس با سازمان

نشانی : همدان-چهارراه شریعتی، ابتدای بلوار خواجه رشید، سمت چپ
کدپستی : 6516673419
تلفن تماس : 08132531496
شماره فکس : 08132531495

آمار بازدید

امروز243
دیروز509

اطلاعات دستگاه شما

  • آی پی 3.234.245.72
  • مرورگر Unknown
  • نگارش

گالری تصاویر

آرشیو اخبار وب سایت قبلی سازمان

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.